Правила проекту

Првила «Зимової країни на ВДНГ»

«Зимова країна на ВДНГ»  – це багатофункціональний сімейно-розважальний простір, де на Вас чекають розважальні майданчики, яскраві шоу-програми та незабутні враження.
З графіками роботи розважальної зони та її майданчиків Ви можете ознайомитися біля входу на них.  Вхід на територію розважальної зони вільний та бескоштовний. Ціна за користування її платними майданчиками сплачується окремо.  Вартість їжі, напоїв та інших платних послуг, що реалізуються на території розважальної зони та її майданчиків не входить до вартості квитка.
Відвідування майданчиків розважальної зони пільговими категоріями громадян дозволяється за наявності оригіналу документа про право на пільги, якщо такі пільги передбачені у правилах відповідних майданчиків.
Придбані послуги поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте квитанції про придбані послуги  протягом всього строку перебування на території розважальної зони та її майданчиків, їх наявність може бути перевірена.
Відвідувачі розважальної зони несуть відповідальність за власну безпеку (життя, здоров’я тощо)  та безпеку дітей, яких супроводжують, а також за схоронність власних речей.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

повторно використовувати право на вхід до майданчиків розважальної зони після залишення їх території;
вхід на територію розважальної зони зі своїми напоями, їжею; 
вхід на територію розважальної зони  з тваринами; 
вхід на територію розважальної зони та її майданчики в стадії алкогольного або наркотичного сп’яніння;  
заносити на територію розважальної зони небезпечні предмети та речовини (колючі, ріжучі предмети, зброю, легкозаймисті, вибухові, отруйні речовини тощо);  
забруднювати територію;  
заходити за огородження розважальних майданчиків, на газони, залазити  на фігури,  декорації, будівлі і споруди, пошкоджувати чи виносити їх та їх елементи за територію; 
залишати дітей без нагляду;
передавати своє право на відвідування майданчиків іншим відвідувачам; 
використовувати піротехнічні вироби, відкритий вогонь; 
палити поза встановленими для цього місцями;  
здійснювати будь-яку торговельну, агітаційну та/або рекламну діяльність без дозволу адміністрації розважальної зони; 
прослуховувати музику без навушників, використовувати засоби звукопідсилення, грати на музичних інструментах без дозволу адміністрації розважальної зони; 
проходити на територію розважальної зони  через невстановлені для цього місця; 
порушувати громадський порядок та здійснювати іншу діяльність, що заборонена чинним законодавством України. 

 

З метою дотримання цих правил, правопорядку та забезпечення безпеки  відвідувачі на прохання персоналу адміністративно-чергової служби зобов’язані пред’являти до візуального огляду особисті речі.  У разі виявлення заборонених речей, відвідувач зобов’язаний або залишити територію розважальної зони та її майданчиків без права повернення (право відвідування вважається використаним) або такі речі будуть вилучені та знищені.
Особи, що пошкодили майно на території розважальної зони,  зобов’язані відшкодувати його ринкову вартість.
Відвідувачі, які порушують громадський порядок, ці правила та не виконують вимог працівників розважальної зони будуть зобов’язані покинути територію розважальної зони  без відшкодування вартості сплачених послуг. 
Куточки споживача знаходиться в інфо-точці.  
При вході на окремі розважальні майданчики розміщуються додаткові правила. Адміністрація розважальної зони залишає за собою право змінювати встановлені правила.

Послуги надаються ВДНГ (НК "Експоцентр України")

Відео: VDNG