Розваги

Теплий ярмарок «Корпорація подарунків»

Теплий ярмарок «Корпорація подарунків»

Пошук новорічних подарунків — заняття, що завдає найбільше клопоту, напередодні низки яскравих зимових свят. Але ж крім Нового року, є ще День Святого Миколая і Різдво! Не біда! У цьому році ви зможете знайти подарунки до всіх знакових дат зими. Ми відкриваємо «Корпорацію подарунків», назва якої говорить сама за себе. Чому корпорація? Та тому що такої масштабної новорічної ярмарки в місті ще не бачили.

І це буде не просто святковий розпродаж сувенірів! Тут кожен відвідувач потрапить в справжній чарівний казковий ліс, де все догори дном: ялинки ростуть зі стелі, а сувенірні крамниці — розташувалися у хмаринках!

Тут можна буде знайти все, що потрібно для вдалого свята: новорічні іграшки, бенгальські вогні, свічки для різдвяного столу, ювелірні прикраси, декоративну косметику, дитячі іграшки та багато-багато солодощів! Адже саме тут живуть найкрутіші та модні подарунки! Ну а для тих, хто вважає за краще поєднувати святковий шопінг і прогулянки в хмарах з незвичайними активностями, вже готуються цікаві майстер-класи. Кожні вихідні ви зможете поспостерігати за магією створення справжніх ялинкових іграшок зі скла. Робити новорічні шедеври чарівник-склодув буде прямо в центрі залу.

Вхід вільний

Дивіться також