Розваги

Замок крижаних скульптур

Замок крижаних скульптур

В цьому році найзагадковіший замок «Зимової Країни на ВДНГ» під надійною охороною! І це починаєш розуміти як тільки потрапляєш усередину. Відвідувачів тут зустрічає величезний дракон. Пройти повз нього неможливо — у цієї красивої казкової істоти неймовірне забарвлення. Адже при його виготовленні скульпторами вперше було використано різнокольорову кригу. Тут же вас чекатимуть казкові герої та 25-метрова крижана гірка!

Дивно, але від цього крижаного Королівства не віє холодом. Швидше, ти знаходишся в затишній зимовій казці, серед улюблених героїв і ідеальних форм. Але ця краса, на жаль, не вічна. Для того щоб сповна насолодитися чарами зимової пори, зробити фотографії в унікальному замку і як слід розглянути крижані шедеври мистецтва, подаровані самою природою, є всього місяць.

Графік роботи: з  10:00 до 21:00

Квитки:

Пільговий (діти, студенти, пенсіонери за наявності посвідчень) – 40 грн* (при сплаті картою)/ 60 грн (при сплаті готівкою)
Дорослий – 89,99 грн* (при сплаті картою)/ 110 грн (при сплаті готівкою)
Сімейний (два дорослих + один пільговий) – 180 грн*(при сплаті картою)/ 210 грн (при сплаті готівкою)
* – акційна ціна – тільки при сплаті банківською карткою Mastercard або Visa (будь-якого банку світу) та можлива завдяки Ощадбанку та Мастеркард.

 

Дивіться також