Новини

Стало відомим ім’я переможця у розіграші квартири від DIM group!

Стало відомим ім’я переможця у розіграші квартири від DIM group!

Студентка Оксана Левчина виграла квартиру в ЖК «Метрополіс».

Девелопер DIM group на сцені «Запальної масляної на ВДНГ» 17 лютого провів фінал розіграшу квартири в житловому комплексі «Метрополіс».

Під час прямої трансляції зі студії, де відбувався розіграш, присутні на ВДНГ глядачі дізналися ім‘я переможця, якого було визначено за допомогою генератора випадкових чисел - сервісу random.org. Власницею чудової квартири в унікальному житловому комплексі «Метрополіс» стала Оксана Василівна Левчина.

Як з’ясувалося, переможниця розіграшу Оксана Левчина – студентка, майбутній податківець. Приїхала з Сумської області і нині мешкає в гуртожитку. Взяти участь у розіграші вирішила у передріздвяний вечір, після прогулянки по ВДНГ. Щасливим виявився квиток на локацію «Замок крижаних скульптур».

Під час акції також розігрувавcя планшет iPad. Нагадаємо, що протягом «Зимової країни на ВДНГ» усі відвідувачі мали чудову нагоду завітати на всі розважальні локації ВДНГ, взяти участь у розіграші, зробивши селфі з мешканцями ЖК «Метрополіс» - веселими єнотами на фоні фотозони житлового комплексу та викласти на офіційній сторінці ЖК у фейсбуці із хештегами #Метрополіс#тобіпощастить. Сервіс random.org визначив переможницю, якою стала молода мама Олена Зарубіна. 

Дивіться також