Новини

Зима повернулася в місто

Зима повернулася в місто

«Зимова Країна на ВДНГ» працюватиме до 18 лютого!

Нарешті у Києві почалася по-справжньому зимова погода зі снігом. Ці обставини не тільки змусили багатьох знову згадати про теплі шарфи та шапки, а й наштовхнули організаторів парку зимових розваг «Зимова Країна на ВДНГ» на цілком обґрунтовану думку: «А чи не продовжити проект?». Адже за п'ять тижнів роботи парку морозно-сніжні вихідні порадували киян всього один раз. Тому було вирішено, що більша частина розваг парку буде доступна для користувачів до настання Масляної, яку в цьому році відзначають 17–18 лютого.

Свою роботу продовжить більшість локацій – ковзанка під відкритим небом зі святковою ілюмінацією, гірки, тропічна ферма «Планета Метеликів», галерея-виставка 3D-картин, сферичний кінотеатр TELEPORT360, контактний зоопарк Animal Park, гойдалковий і мотузковий парки, і навіть центр робототехніки. А «Замок крижаних скульптур», що дуже полюбився гостям, не просто залишається відкритий для відвідувань, але ще і оновить експозицію, додавши абсолютно нові льодові скульптури. Також рекомендуємо відвідати «Резиденцію Діда Мороза», 3D-шоу «Вартові Мрій», так як вони будуть працювати тільки до 21 січня.

Впродовж січня і лютого, у вихідні на майданчику продовжать працювати аніматори-сніговики, з якими можна весело пообійматися або зробити фото на пам'ять, проходитимуть розіграші призів.

Відвідати «Зимову країну на ВДНГ» можна за адресою – проспект Академіка Глушкова, 1, Національний комплекс «Експоцентр України», метро «Виставковий центр». У вихідні з 10:00 до 21:00, в будні – індивідуальний графік (ознайомитися з яким можна буде в понеділок на офіційному сайті проекту vdng.ua).

Дивіться також