Правила проведення акції ««Розіграш квартири в ЖК «МЕТРОПОЛІС»

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ

 

1.1. Організатором Акції «Розіграш квартири в ЖК «МЕТРОПОЛІС» (далі – Акція) є ТОВ «ДІМ КОНСТРАКШН», юридична адреса: 04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 21, оф. 501 (далі – Організатор). 

1.2. Національний комплекс «Експоцентр України» (далі - ВДНГ), адреса: 03127, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1, з метою популяризації заходів в рамках «Зимової країни на ВДНГ» надає можливість Організатору провести рекламну Акцію серед залучених відвідувачів на умовах, визначених цим Порядком. 

1.3. Учасниками рекламної Акції Організатора можуть бути особи, які придбали мінімум один квиток на одну з локацій «Зимової країни на ВДНГ»: Гірки, Замок крижаних скульптур, Ковзанка, Театр маріонеток, Контактний зоопарк, Мотузковий парк, парк гойдалок, Галерея-виставка 3D-картин, Планета метеликів, Країна роботів, Сферичний кінотеатр «TELEPORT360», Виставка «Живі динозаври». 

1.4. Під квитком розуміється чек з терміналу, який видається на вході на локацію, електронний квиток при покупці на сайті karabas.com. 

 

2. ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

2.1. Акція діє з 16.12.2017 по 17.02.2018 року (включно). Реєстрація закінчується о 24.00 14.02.2018 року. 

 

3. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

3.1. Учасниками Акції можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, які в період дії Акції виконали всі умови Акції, за винятком працівників Національного комплексу «Експоцентр України», ТОВ «ДІМ КОНСТРАКШН», національного білетного оператора KARABAS.COM.

3.2. Предметом Акції є можливість придбання майнових прав на квартиру № 105, будинок 2, 3 пов. (орієнтовна площа – 40,7 кв.м) в житловому комплексі «Метрополіс» в м. Київ (далі – Квартира), між Організатором та Переможцем Акції, вартістю 1 грн. (з ПДВ). 

3.3. Загальний Призовий Фонд Акції складає майнові права на 1 (одну) квартиру в житловому комплексі «Метрополіс», визначену Організатором. 

3.4. Проведення розіграшу та визначення Переможців Акції відбудеться 17 лютого 2018 року. 

3.5. Переможці будуть визначатись в один етап (в день, визначений в п.3.4 цих Правил): 

1. Розіграш відбудеться о 17:00 на території ВДНГ за адресою просп. Академіка Глушкова, 1. 

2. Переможця буде обрано за допомогою сервісу random.org. 

3.6. Особа бере участь у Акції шляхом реєстрації на сайті vdng.ua унікального коду, розміщеного на чеку з терміналу, а саме номер посилання Ощадбанку, якщо оплата здійснювалася через банк (12-ти значне число), та/ або реєстрація номеру штрихкоду електронного квитка при покупці на сайті karabas.com (12-ти значне число); із обов’язковим заповнення реєстраційної форми з вказанням наступної інформації на сайті vdng.ua або zymovakraina.com.ua: 

- ПІП; 

- дата народження; 

- електронна поштова адреса; 

- номер телефону; 

- населений пункт проживання; 

- унікальний код, розміщений на чеку з терміналу, а саме номер посилання Ощадбанку, якщо оплата здійснювалася через банк (12-ти значне число), та/ або реєстрація номеру штрихкоду електронного квитка при покупці на сайті karabas.com (12-ти значне число); 

3.7. Незаповнені або некоректно заповнені реєстраційні форми (невірно вказаний номер мобільного телефону, реєстрація за одним унікальним кодом/номером посилання/номером штрихкоду декількох людей тощо) під час розіграшу участі не беруть. 

3.8. Кількість разів участі в Акції для однієї особи є необмеженою і відповідає кількості разів придбання вхідних квитків та кількості заповнених реєстраційних форм. 

До участі у Акції допускаються учасники Акції, які зареєструвалися до 24.00 години 14.02.2018 року. 

 

4. ПРОВЕДЕННЯ РОЗІГРАШУ

4.1. Розіграш проводиться за допомогою сервісу random.org в присутності представників Національного комплексу «Експоцентр України», Організатора, преси та третіх незацікавлених осіб з числа відвідувачів ВДНГ. 

4.2. Реєстрація унікального коду, розміщеного на чеку з терміналу, / номер посилання Ощадбанку, якщо оплата здійснювалася через банк (12-ти значне число), та/ або реєстрація номеру штрихкоду електронного квитка при покупці на сайті karabas.com (12-значне число) закінчується за 4 дні до оголошення результатів. За 3 дні до оголошення результатів, Організатор перевіряє дані зареєстрованих на сайті vdng.ua та zymovakraina.com.ua осіб у відповідності з умовами, визначеними у Правилах Акції. 

4.3. У розіграші беруть участь тільки ті унікальні коди, які співпадають із зареєстрованими на сайті на сайті vdng.ua та zymovakraina.com.ua . 

4.4. Проведення фінального розіграшу та визначення особи, яка має право придбання майнових прав на Квартиру має розпочинатись о 17:00 годині 17.02.2018 року. 

4.5. Оголошення особи, яка має право придбання майнових прав на Квартиру (далі – Претендент) здійснюється ведучим відразу ж після її визначення на місці проведення розіграшу. Крім того, інформування Претендента буде здійснено відразу після його визначення - телефонним зв’язком за номером, згідно реєстраційної форми. У випадку відсутності зв’язку з Претендентом, ведучий здійснює лише один повторний дзвінок протягом 30 хвилин після першого. 

4.6. Претенденту не пізніше 28 лютого 2018 року необхідно з’явитися з оригіналом чека з термінала / чека Ощадбанку, та/або роздрукованого електронного квитка karabas.com, паспортом та ідентифікаційним номером за адресою: 02002, м. Київ, вул. Р. Окіпної, 8-Б, офіс 17. У разі, якщо Претендент не з’явився, вважатиметься, що Претендент відмовився від Предмету Акції. 

У випадку відповідності наданих документів умовам Правил Акції визначається особа - Переможець Акції. Інформація про Переможця Акції, а саме - унікальний код, що виграв, та ПІП претендента буде оприлюднено на сайтах ВДНГ, ЖК «Метрополіс», у он-лайн та офф-лайн ЗМІ, соцмережах. 

 

 

5. УМОВИ ОФОРМЛЕННЯ МАЙНОВИХ ПРАВ НА КВАРТИРУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

5.1. Укладання договору купівлі-продажу майнових прав на Квартиру житлового комплексу «Метрополіс» в м.Києві, між Організатором та Переможцем Акції, здійснюється у період до 10 березня 2018 року виключно на особу Переможця Акції. 

5.2. Організатор Акції повідомляє Переможцю Акції конкретний час і адресу, за якою повинен з’явитися Переможець Акції з метою оформлення майнових прав на Квартиру. Зазначене повідомлення про час та адресу здійснюється усно за номером телефону, що був зазначений в реєстраційній формі Переможця Акції. 

5.3. Для оформлення майнових прав на Квартиру Переможець Акції повинен з’явитися вчасно за адресою, що повідомлена Організатором. Перед укладанням договору купівлі-продажу майнових прав на Квартиру в житловому комплексі «Метрополіс» Переможець Акції повинен надати представнику Організатора оригінал чеку з терміналу/ чеку Ощадбанку, та/або роздрукованого електронного квитка karabas.com, що засвідчує участь та перемогу в Акції, паспорт та ідентифікаційний номер. 

5.4. Всі витрати, щодо оформлення квартири на ім’я Переможця Акції несе Організатор Акції, окрім нотаріальних витрат, в разі необхідності. 

5.5. Усі можливі податки та збори, які виникають (можуть виникнути) у Переможця Акції, пов’язані з оформленням договору купівлі-продажу майнових прав на Квартиру, несе Переможець Акції. Сторони погоджуються, що Переможець Акції з зазначеного у цьому пункті приводу не має претензій та в майбутньому не буде їх висувати до Організатора Акції. 

5.6. У разі відмови Переможця Акції від укладання договору купівлі-продажу майнових прав на Квартиру відповідно до умов Акції, Переможець не має права вимагати від Організатора будь-якої компенсації. Заміна майнових прав на Квартиру грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. 

5.7. Грошовий еквівалент вартості майнових прав на квартиру не видається. 

 

6. ІНШІ УМОВИ

 

6.1. Організатор Акції має право в односторонньому порядку доповнити або змінити Правила. Повідомлення про зміну Правил буде здійснено на сайтах: metropolis.com.ua та vdng.ua та zymovakraina.com.ua. 

6.2. Організатор Акції не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть зробити неможливим виконання умов Акції. 

6.3. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, під якими слід розуміти будь-які обставини зовнішнього щодо Організатора, Учасника(ів), ВДНГ характеру, що виникли без його(їх) вини, поза їх волею або всупереч волі чи бажанню, і які не можна було ні передбачити, ні уникнути, включаючи стихійні явища природного характеру (землетруси, повені, урагани, руйнування в результаті блискавки тощо), лиха техногенного та антропогенного походження (вибухи, пожежі, вихід з ладу машин, обладнання тощо), обставини суспільного життя (воєнні дії, громадські хвилювання, епідемії, страйки, бойкоти тощо), а також видання актів органів державної влади чи місцевого самоврядування, інші законні або незаконні заборонні заходи названих органів, які унеможливлюють виконання зобов'язань за цими Правилами або перешкоджають такому виконанню тощо. 

6.4. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на використання своїх персональних даних, на безстрокове та безкоштовне використання свого імені і прізвища Організатором Акції та будь-якої іншої персональної інформації, на проведення фото-та/або кінозйомки (відеозйомки) за їх участю в рамках Акції без будь-якого відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором безкоштовно та безстроково в будь- яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, які стосуються Акції, з рекламною метою способом і методами, що не суперечать чинному законодавству України. 

6.5. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення Правил, і/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цим Порядком, остаточне рішення приймається Організатором Акції. Рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає. 

6.6. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма викладеними Правилами та умовами Акції, а також зобов’язуються їх виконувати. Порушення Правил та умов Акції або відмова від їх виконання автоматично позбавляє Учасника Акції та /або Переможця Акції права на майнові права за цією Акцією. 

6.7. З правилами дії Акції можна ознайомитися на сайтах metropolis.com.ua та vdng.ua та zymovakraina.com.ua. Ці Правила та умови Акції можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього періоду проведення Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх на вищезазначених сайтах, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами та/або доповненнями до цих Правил.